LUNDI 24 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 MAISONS LAFFITTE  Quinté Pick5 13h30 8
R2 LA CAPELLE 11h25 8
R3 NOR-BJERKE 11h40 5
R4 SAINT BRIEUC  Pick5 15h57 8
R5 AUT-BADEN 17h30 9
R6 BEAUMONT DE LOMAGNE 14h00 8
R7 SALON DE PROVENCE 14h10 7
DIMANCHE 23 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 VINCENNES  Quinté Pick5 13h30 8
R2 GER-DORTMUND 10h55 9
R3 CHE-FRAUENFELD 10h40 8
R4 LYON PARILLY 11h50 8
R5 NANCY 15h10 8
R6 BEAUMONT DE LOMAGNE 14h00 8
R6 AVIGNON 14h00 7
R6 RAMBOUILLET 13h30 9
SAMEDI 22 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 COMPIEGNE  Quinté Pick5 13h40 8
R2 MAR-CASABLANCA 09h30 8
R3 CHARTRES 11h45 8
R4 LA TESTE DE BUCH 17h32 8
R5 GB-LINGFIELD 18h15 7
R6 MARSEILLE VIVAUX 19h25 7
R7 GB-ASCOT 15h00 6
R8 FEURS 16h00 9
R11 GRAIGNES 18h55 8
R9 LES SABLES D'OLONNE 16h25 8
R10 LISIEUX 17h00 9
VENDREDI 21 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 VINCENNES  Quinté Pick5 18h35 7
R2 CAEN 11h30 8
R3 CHANTILLY  Pick5 12h55 8
R4 LA TESTE DE BUCH 16h48 8
R5 GB-ASCOT 15h00 6
R6 LAVAL 18h25 9
R7 SWE-HAGMYREN 12h05 11
R8 SAF-FAIRVIEW 11h30 9
JEUDI 20 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 LA TESTE DE BUCH  Quinté Pick5 16h48 8
R2 MAUQUENCHY  Pick5 11h20 8
R3 AUTEUIL 11h45 8
R4 VICHY 15h52 8
R5 GB-ASCOT 15h00 6
R6 SWE-AXEVALLA 11h50 9
R7 SWE-DANNERO 19h30 12
R8 SAF-VAAL 11h45 9
MERCREDI 19 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 REIMS  Quinté Pick5 13h20 8
R2 MAISONS LAFFITTE  Pick5 11h35 8
R3 SPA-SAN SEBASTIAN 11h40 5
R4 LE LION D ANGERS 16h05 8
R5 BEL-MONS 18h10 8
R6 GB-ASCOT 15h00 6
R7 MARSEILLE BORELY 13h20 9
R8 SWE-SOLVALLA 18h00 10
R9 SAF-KENILWORTH 12h20 8
MARDI 18 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 DIEPPE  Quinté Pick5 10h50 9
R2 DAX 11h05 8
R3 TOULOUSE  Pick5 15h55 8
R4 VINCENNES 18h35 7
R5 GB-ASCOT 15h00 6
R6 SWE-JAGERSRO 11h50 9
R7 SWE-VISBY 17h50 9
R8 SAF-SCOTTSVILLE 11h55 8
LUNDI 17 JUIN 2019
PMU Hippodrome Heure Courses
R1 VICHY  Quinté Pick5 13h20 8
R2 CLAIREFONTAINE 12h05 7
R3 NOR-BJERKE 11h40 5
R4 CAEN  Pick5 15h57 8
R5 GER-COLOGNE 16h30 8
R6 SALON DE PROVENCE 14h30 6
R7 LE CROISE LAROCHE 18h20 8
R6 CRAON 14h00 8
R9 SWE-HALMSTAD 17h50 10
R10 SAF-KENILWORTH 12h15 8