Course | Distance | Heure | Partants | Paris | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRIX Herr Grillmans lopp - Svensk Travsports Unghastserie - Trearingslopp | 2140 | 18h30 | 12 | ||
10286 euros - 2140m - Attelé Volte | ||||||
2 | PRIX EnglunDesigns lopp - Sommartravsmontén, Forsok | 2140 | 18h53 | 11 | ||
10380 euros - 2140m - Monté Autostart | ||||||
3 | PRIX Linde Bilvardscenters lopp - Lindesbergs Fyraaringspris - Fyraaringslopp | 2140 | 19h20 | 6 | ||
12209 euros - 2140m - Attelé Autostart | ||||||
4 | PRIX Libos lopp - Bo Palmgrens Minneslopp | 3140 | 19h43 | 13 | ||
12209 euros - 3140m - Attelé Volte | ||||||
5 | PRIX Spendrups Bryggeri AB:s lopp - Fornabodas Trearingspris | 1640 | 20h05 | 8 | ||
14476 euros - 1640m - Attelé Autostart | ||||||
6 | PRIX Axel Palmans Minneslopp - DubbelCupen, Forsok 1 i Meeting 4 | 1640 | 20h26 | 15 | ||
12209 euros - 1640m - Attelé Volte | ||||||
7 | PRIX Barncancerfondens lopp - Bergslagsloppet | 1640 | 20h46 | 10 | ||
19619 euros - 1640m - Attelé Autostart | ||||||
8 | PRIX Hemkop Lindesbergs lopp - Oversta Gards Korsvensserie - K150-lopp - Spartra | 2140 | 21h06 | 14 | ||
12209 euros - 2140m - Attelé Autostart | ||||||
9 | PRIX Assemblins Stolopp | 2140 | 21h26 | 15 | ||
12209 euros - 2140m - Attelé Volte | ||||||
10 | PRIX Lindesbergs Nya Gummiverkstads lopp - STL Bronsdivisionen, Forsok 2 i Meeti | 2640 | 21h46 | 12 | ||
21619 euros - 2640m - Attelé Autostart |
NOM | EC | S | A | JOCKEY | ENTRAINEUR | DIST. | GAINS | MUSIQUE | COTE | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GITTE SILVAKRA | F | 5 | SJOSTROM Cla. | OLSSON Liselotte | 2140 | 19638 | 2a 3a 1a 0a 0a | |||
2 | J.J.ANOTHER VINN D4 | F | 5 | OHLSSON Ulf | Ivanov Jevgeni | 2140 | 24133 | 0a 0a 1a 1a 1a 4a (23) 7a 5a 0a 8a 0a 6a | |||
3 | BOTTNAS FUTURE | F | 5 | WIDELL Kaj | Stromberg Hans R | 2140 | 18466 | 6a 3a Da 3a 1a 4a 0a 0a 0a 4a 0a 0a | |||
4 | MERCEDES Da | F | 5 | KONTIO Jor. | Stromberg Hans R | 2140 | 18857 | (23) 0a Da 0a 7a 0a 0a (22) 0a 5a 6a 5a 4a 7a | |||
5 | R.K.QUEEN | F | 5 | MAHONY Paw | Mahony Paw | 2140 | 21000 | 1a 3a (23) 0a 0a 3a | |||
6 | FILIPPA AM | F | 5 | WESTERHOLM Nik. | WESTERHOLM N. | 2140 | 23228 | 0a (22) 0a 8a 2a (21) 0a | |||
7 | MIONETTO T.P. | F | 5 | ERIKSSON Kim. | OLSSON Liselotte | 2140 | 19276 | Da 4a 6a 0a 7a Da 0a 6a 1a Da (22) 6a Da | |||
8 | JOBIE STORM | F | 4 | WALLIN Ton. | WALLIN Tony | 2140 | 24380 | 7a 6a (20) Da 5a 0a 5a 0a 0a Da 1a 0a 6a | |||
9 | EXPLOITMYDAY | F | 5 | JOHANSEN Kai | Johansen Kai | 2140 | 23037 | Aa Da (21) Da Da 4a 2a 3a Da 4a 1a 4a 0a | |||
10 | DUSKTODAWN SISU | F | 7 | JEPSON Car. J. | Wallin Fredrik | 2160 | 60542 | 0a 4a 2a 1a 0a Da 0a Da 3a Da 0a 6a | |||
11 | DALLAS AS | F | 5 | KARHULAHTI Vil. | Jonsson Angelica | 2160 | 58409 | 0a 3a 6a 6a 7a | |||
12 | TI AMO FACE | F | 5 | ADIELSSON Eri. | LILJENDAHL Reijo | 2160 | 33333 | Da 0a 6a 0a 6a 4a 4a 0a 0a Da 0a 3a | |||
13 | EASY CREATION | F | 6 | GOOP Bjo. | Goop Bjorn | 2160 | 52690 | 0a Dm 0a 3a 3a 0a 4a 1a 7a 1a 1a Da | |||
14 | CACTUS | F | 5 | KIHLSTROM Orj. | NURMOS Timo | 2160 | 43561 | 3a (21) Da 2a 0a 1a 2a 1a 2a 6a (20) Da 1a 1a | |||
15 | INTAKE D4 | F | 5 | ERIKSSON Jor. S. | Eriksson Jorgen S | 2160 | 60333 | 9a 8a 0a 7a (20) 0a 2a 6m 0a 0a 6a Da 1a |